کرم عصاره گیاه جنسینگ

 

اطلاعات:

جنسینگ: گیاه جوانی

 جینسینگ یکی از مهمترین کشفیات قاره آسیاست که زاد گاه آن کشور چین است. این گیاه از زمانهای دور در کشور چین مورد استفاده قرار می گرفته و شکل ظاهری آن بسیار شبیه به انسان بوده که آن را جینسینگ می نامیدند و بنا به خاصیت درمانی آن برای امراض و بیماریهایی مورد استفاده قرار می گرفته است. در حال حاضر در بسیاری از کشورها مصرف جینسینگ هنوز هم از طرفداران خاصی برخوردار است بخصوص کسانی که می خواهند با روش طبیعی بیماری خود را درمان کنند .

خواص جنسينگ

ويتامين‌هاي گروه B، ويتامين D و A و فلز روي به وفور در جنسينگ يافت مي‌شود، اما خاصيت آن را بايد در طيفي از تركيبات روغني، استيلني و استروئيدي جستجو كرد كه جنسينگ را به گياهي ارزشمند و با خواص ويژه تبديل مي‌كند. عصاره این گیاه بسیار مفید برای هر نوع پوست بخصوص پوستهای آسیب دیده میباشد و باعث تقویت و ترمیم بافت پوست شده و راه حل مناسبی برای درمان آکنه ، لک و جوشهای صورت بوده و همچنین روشن کننده و برطرف کننده سیاهی دور چشم از دیگر خواص این گیاه ارزشمند می باشد.

در صورتی که این کرم قبل از آرایش دور چشم استفاده شود از مضرات مواد شیمیایی موجود درلوازم آرایشی بر پوست دور چشم جلوگیری کرده ودر اصطلاح یک لایه محافظتی ایجاد می کند.

نکته های قابل تامل در خصوص کرم دست و صورت حاوی عصاره گیاه جنسینگ

در فرمولاسیون این محصول وازلین، پارافین و لانولین حذف گردیده و بجای آن از روغن های طبیعی مانند روغن بادام شیرین، روغن هسته انگور و روغن جوانه گندم و... استفاده گردیده است. بیشترین کاربرد این کرم را میتوان ترمیم سلولهای پوست، کاهش خطوط چهره، تنظیم کننده چربی، تقویت وجوان کننده پوست نام برد. همچنین این محصول سرشار از ويتامين هاي A, B, D نیز می باشد. استفاده از این کرم محدودیت سنی نداشته و جهت انواع پوستها مخصوصا پوست های خشک و حساس مناسب می باشد.

خواص محصول:

  • تقويت كننده و جوان كننده پوست
  • برطرف كننده سياهي دور چشم
  • زیرسازی پوست اطراف چشم جهت آرایش دور چشم
  • تشکیل لایه محافظتی در برابر مضرات مواد آرایشی و افزایش ماندگاری روی پوست
  • سرشار از ويتامين هاي A, B, D
  • پیشگیری و کاهش ظهور خطوط چهره
  • تنظیم کننده چربی و اکسیژن رسانی به بافت پوست
  • غني شده با روغن هسته انگور، كنجد، جوانه گندم و شترمرغ
  • مناسب براي تمام سنين و هر نوع پوست

نحوه مصرف:

روزانه 1 الی 2 بار بر اساس نوع پوست مقداری کرم را روی پوست تمیز صورت، دست و گردن پخش نموده و با حرکات دورانی ماساژ دهید تا به آرامی جذب پوست گردد. جهت درمان و تاثیر بیشتر حداقل به مدت یک ماه به صورت مداوم مصرف نمائید. در ضمن افرادی که دارای پوست چرب هستند بمنظور عملکرد بهتر مقدار کمتری از این کرم را در هربار مصرف استفاده نمائید.

JoomShaper